2014/03/23

Home of The Primitive

Na fotki do nowego postu zostałem zaproszony przez Damiana Śmigielskiego, który jest jednym z lepszych fotografów związanych ze streetwearem i butami jakiego można spotkać w Polsce. Spróbowaliśmy razem sił wykonując zdjęcia w środku Katowic i myślę, że oboje możemy być zadowoleni z naszej współpracy. 

Spodnie Cheap Monday to model High Slim Raw o poszerzonej górze i zwężonym dole, który polecam szczególnie osobom, które mają szersze uda. Często mam problem z doborem spodni w których nogawki będą idealnie szerokie, a zarazem idealne np. do powinięcia lub pinrolla. Jakościowo Cheap Monday tak dobrze wypadają, że wydaje się nam jakbyśmy zakupili produkt dwa razy droższy. Z Primitive jeszcze nie miałem do czynienia w swojej karierze blogowej, ale brand prowadzony przez Paul'a Rodriguez'a wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Dawno nie spotkałem w koszulce tak dobrze wykonanego nadruku i "mięsistego" materiału, możemy być pewni, że i po setnym praniu koszulka będzie jak nowa. Snap wykonany z bawełny i zamszowego daszka również cechuje świetna jakość i dbałość o detale. Wszystkie rzeczy do zakupienia po kliknięciu tutaj.
shoes - New Balance 1500 TWS / jeans - Cheap Monday / t-shirt - Primitive / snapback - Primitive

12 comments

 1. Ogarnij sznury i pinrolla i będzie zajebiście.

  ReplyDelete
 2. świetnie ogarneliście zdjęcia!

  ReplyDelete
 3. wyglądasz super!
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Dwie pierwsze fotki niczym z jakiegoś lb, świetny klimat.

  ReplyDelete
 5. fajny pościk. dobre foty!

  ReplyDelete
 6. świetny t-shirt, nosiłabym :)

  ReplyDelete
 7. Polecasz zakupy w butyjana.pl? Rozchodzi się o oryginalność obuwia.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie śledzę za bardzo tego sklepu, ale z tego co mi wiadomo oryginalne pary wymieszane są z fejkami, ale to zdanie osoby, która zna ten sklep o wiele lepiej ode mnie bo monitoruje rynek. Ja korzystam głównie z Worlbox, Chmielna, sklepów Distance, New Balance, Eleven i Run Colors. Nie wiem jakiego modelu szukasz, czy ten model jest tylko na butyjana?

   Delete