Reklama

2015/08/13

Streetwear Accessories

Na blogu powolutku wprowadzam nowe pomysły, które chciałbym do końca tego roku zrealizować. Dalej kwintesencją będą fity i buty, ale dojdzie parę ciekawych serii, które mogą się spodobać. Pewne nowości już poznaliście, ale to nie wszystko. Ostatnio mocno zacząłem angażować się w kwestię dodatków i to nie tylko do ubrań, ale też do domu. Jak każdy fan streetwearu zależy mi też, aby miejsce w którym przebywam sporą część swojego czasu był związany z tym, co jest moją pasją i hobby. Wiele osób ma swoje ściany kartoników po butach (i z butami w środku) dodatkowo okraszają to jakimś plakatem lub ciekawym wydaniem sneakers kalendarza, chyba wiecie o co chodzi? Jeśli człowiek czymś mocno żyje, to chce by jego najbliższe otoczenie to odzwierciedlało. Postarałem się poszukać, przestesować i opisać produkty, które udało mi się dorwać. 

Pierwszym z nich jest zegar marki Mishka. Wzoru chyba nie trzeba za przedstawiać, jest to logo marki, dobrze znane na całym świecie, wykonanie I klasa, wyprodukowany w U.S.A. Nie wiem ile było ich na polskim rynku, na pewno mało. Dostałem go w prezencie i chyba, muszę jeszcze raz za niego podziękować! 

Drugi interesujący produkt (na pewno przy tych temperaturach, co teraz) to ręcznik marki Rockwell by Parra do którego materiału użyto 100%owy welur bawełniany. A co to w praktyce oznacza? Gruby mięsisty materiał, rzadko spotykany w normalnych ręcznikach, miły w dotyku, ale zarazem sam w sobie ręcznik jest ciężki i dość sporych rozmiarów (jak widać na zdjęciach). Mega opcja na plażę, ale również na przykrycie swojego ulubionego miejsca spania lub fotelu. 

Na kolejnym zdjęciu przedstawiam Wam otwieracz stylizowany na nóż motylkowy w kolaboracji HUF x Trasher. Wykonany w całości z metalu, solidna budowa, raczej ciężki do zajechania. Idealny w plener, ale też dobry do użytku domowego, gdy wpadnie do Was kolega, który chce porozmawiać o butach przy piwku. 

Na koniec kieliszki dla fanów mocniejszego trunku, wykonane z grubszego szkła z logotypem marki Backyard Cartel i napisem na dnie "Na zdrowie". No to chlup! 

Gdzie znajdziecie te produkty? Radziłbym szukać w dziale akcesoria/gadżety tutaj na The Avenue, który w tym momencie ma najszerszy asortyment takich dodatków. Pamiętajcie o rabacie 10% na cały asortyment w sklepie z kodem "10yowloski" zawsze to kilka złotych w kieszeni. 

Jeśli ten post będzie miał pozytywny wydźwięk postaram się namówić na poszerzenie asortymentu w paru streetwearowych sklepach, ale to wszystko uda się tylko przy Waszej pomocy. Jest wiele zagranicznych marek, które ma mnóstwo ciekawych gadżetów, ale polskie sklepy nie widzą sensu w ich zamawianiu. Piszcie w komentarzach, na e-mail i w privach, jakich produktów oczekujecie, a na pewno da się coś załatwić. 

fot. własne, HYPEBEAST

Brak komentarzy