Reklama

2015/11/13

Icon Manioc

Le Coq Sportif od strony obuwia mieliście już możliwość poznać, teraz czas na kontynuację poprzedniego postu i wprowadzenie w świat ubrań.

Ubrań, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Do niedawna nie widziałem, co sądzić o marce z Kogucikiem w logówce, czy ta marka może spełnić wysokie wymagania konsumenta? Oczywiście, że może, patrząc na szycia, materiały, wykonanie tego wszystkiego w Europie, robi pozytywne wrażenie. Chodząc w ubraniach Le Coq Sportif SKLEP miałem do czynienia z produktem stojącym na wyższym poziomie niż np. znane wszystkim sieciówki. O butach już mówiłem, bardzo pogratulowałem pomysłu z wentylowaniem cholewki, wytłoczoną logówką oraz bardzo delikatnym i fajnym kolorem. Spodnie o które pytaliście mnie na priv to kolejna z rzeczy tego francuskiego producenta.

Chinosy w kolorze navy nie tylko dobrze pasują do butów, ale również do kurtki, są łącznikiem, który spaja oba elementy garderoby. Ciekawym i rzadko spotykanym elementem w tego typu spodniach jest selvedge, który ostatnio robi niezłą furorę, mimo, że ta technika wykańczenia spodni jest bardzo stara. Wspomniana kurtka ma delikatny beżowy kolor w której obyło się bez jakiś specjalnych systemów, warto zaznaczyć, że nie zawsze o to chodzi, pochwały spływają za dobry krój, dużą liczbę kieszeni i sznurki zwężające, które można wykorzystać podczas wietrznej pogody.

Po za ubraniami, które dzisiaj ukazały się mam przyjemność nosić bluzy, które również stoją na wysokim poziomie, niestety nie można tego powiedzieć o koszulkach, ich materiał jest dla mnie za delikatny i za miękki. Francuzi w opisie stwierdzają, że jest to 100% bawełna, chyba nie do końca, materiał musi w swoim składzie mieć jakiś dodatek np. elasten. Porównałem koszulki LCS z innymi producentami chwalącymi się w 100% posiadaniem bawełny w składzie i uważam, że są "twardsze". Oczywiście dla jednych to może być wada, dla innych wręcz zaleta.

Gdybyście mieli ochotę wyjść na łowy i założyć na siebie Koguta to zachęcam do poszukiwań online i stacjonarnie w sieci City Sport SKLEP produktów marki Le Coq Sportif.

shoes, chinos & jacket - Le Coq Sportif / socks - Happy Socks / shirt - Bed of Roses 

Brak komentarzy