Reklama

2015/11/08

Le Coq Sportif Dax Punched Leather

Uwielbiam takie chwile, gdy w postach pojawiają się zupełni debiutanci. Pierwszym i najważniejszym bez którego nie mogłaby się odbyć sesja, jest Oliwia Podobińska, która ustrzeliła kilka smakowitych fotek. Drugim z odkryć są buty Le Coq Sportif Dax Punched Leather SKLEP

Dax Punched to but o tenisowej bryle. Cholewka wykonana z podziurkowanej skóry na podobieństwo skóry wentylowanej w drogich samochodach wygląda nieco ekskluzywniej i droższej, zwieńczeniem wszystkiego jest wytłoczony kogut z boku buta, który bardzo fajnie został wyeksponowany przez producenta. But sam w sobie jest wygodny, oczywiście nie posiadając systemu tego znanego w biegówkach możemy patrzeć na niego z przekąsem, ale nie powinniśmy! Le Coq Sportif przede wszystkim należą do tych z serii stylowych i patrząc na modele konkurencji wyróżniają się wcześniej wspomnianymi detalami, a przecież o to w życiu chodzi. Nawet w momencie totalnej ekspansji pewnych modeli, które zalewają nasz rynek jest szansa ucieczki i znalezienia czegoś totalnie odlotowego jak wyżej wspomniane Dax Punched Leather.

Gdybyście mieli podobne zdanie co ja na temat butów, możecie ich szukać w sieci City Sport, który posiada bardzo obszerny asortyment stacjonarnie i online marki Le Coq Sportif.


Brak komentarzy