Reklama

2016/09/03

Smooth Black

Po ostatniej sesji zdjęciowej, mega zajarałem się na nowo pokazywaniem stylówek przez co nieco żałuję tak późnego powrotu do pisania. Gdybym zrobił to wcześniej wykorzystałbym piękną pogodę jaka w to lato towarzyszyła nam wszystkim. To jednak za nami, więc czas, aby regularność wkroczyła do akcji, a przede wszystkim kilka fajnych artykułów, które mam zamiar niedługo wypuścić. 

Zdjęcia zrobione z Jakubem Piechotą to nawiązanie do tego, co we mnie siedziało w ostatnim czasie, zamyślona i refleksyjna postać, która wygląda gdzieś przed siebie jednak z mega pozytywną myślą. Do fotek wykorzystałem ubrania nieco zapomniane w mojej szafie, ale już dobrze znane na blogu, więc nie ma co przybliżać ich tutaj ponownie, warto poczytać moje poprzednie posty wykorzystując wyszukiwarkę, którą niedawno zaadaptowałem na potrzeby bloga.

Z nowości pojawia się koszulka z kapturem w czarnym kolorze marki Medicinie, jest dla mnie nieco zagadką, gdy pojawiam się u nich w salonie, aby coś kupić z najnowszej kolekcji nic kompletnie nie przypada mi do gustu. Gdy jednak pojawiam się w ich outlecie, który mieści się niedaleko od mojego domu to zawsze  coś znajduję. Koszulka jest jakościowo całkiem spoko, zainteresowała mnie przede wszystkim z tego powodu, że różni się od klasycznych teesów wspomnianym kapturem i kieszenią a'la kangurka.
shoes - Nike Flyknit Racer / jeans - Shade / t-shirt - Medicinie / cap - Nike

fot. Jakub Piechota

Brak komentarzy