Reklama

2016/11/25

Winter Warrior

Zdecydowanie zima nie należy do moich ulubionych pór roku, ale jakoś trzeba się do niej przygotować, wjazd na pełnej już chyba zaliczyłem w poprzednim outfitowym poście, dziś pojawia się jego kontynuacja. Mogę nawet zaryzykować, że poszedłem o krok dalej, ponieważ kurtka snowboardowa zastąpiona została parką, a na rękach zagościły rękawiczki. 

Podstawą w chłodne dni jest dobra ciepła kurtka, zaryzykuję i uznam siebie za ambasodora kurtek od Backyard Cartel. Moja zimówka z pierwszego sezonu tej marki ma się dobrze do dzisiaj, mniej więcej w tym momencie "stuka" jej trzecia zima, a po kurtce nie widać w ogóle upływu czasu, prócz jednego drobnego przecięcia na skórze z powodu pasa samochodowego nie dostrzegam żadnych innych wad. Dzisiejszy model to lekkie unowocześienie dobrze mi znanej konstrukcji, nowością są zmienione kieszenie boczne, brak skóry jako dodatku na ramionach, no i dodanie kieszeni na lewej piersi specjalnie na telefon. Tak po za tym mamy sprawdzony model, który w tym sezonie został osadzony fajnymi kolorami: khaki, claret, orange i grey, jeśli jej szukacie to kilkjacie w bezpośredni link do sklepu BYC. Czapę wygrzebałem gdzies z dna szafy, trochę się ją zakładało kiedyś, trochę przeleżała, ale trzeba przyznać szare beanie od Crooks & Castles robi robotę, to logo złączonych rąk chyba każdemu fanowi marek zaa oeanu musi się kojarzyć. Jeśli chodzi o rękawiczki to postawiłem w pierwszej kolejności na materiał w tym wypadku polar, który jest bardzo ciepły, a dopiero w drugiej kolejności na markę, w tym wypadku New Balance. Rękawiczki mają miły dodatek w postaci specjalnie przygotowanych opuszków pod smartfon, w końcu nie będę musiał ich zdejmować przy każdej okazji. O butach już wspominałem tutaj tych, którzy albo nie widzieli tekstu albo zapomnieli o czym pisałem w poprzednim poście serdecznie do niego zaparaszam. Na koniec pozowliłem sobie wspomnieć chyba o najbardziej kontrowerysjnej rzeczy, którą mam na sobie czyli o saszetce, w zasadzie wszyscy ją hejtują, a jak przychodzi co do czego to jest obecnie niezbędna, dzisiejsza bohaterka jest dość pojemna i nadaje się nawet do użytkowania na studia, zmieści się w niej fajny notes, smartfon, kilka długopisów i co tam dusza zapragnie. Jej bryła jest raczej płaska więc ciężko, żeby się zmieścił browar, ale Panowie nie idźcie tą drogą! Jesli zależy Wam, zobaczyć bardziej szczegółowe jej foty to kilkajcie tutaj.


shoes - Nike Air Footscape Woven Chukka SE "Grey" / jeans - Phenotype / jacket - Backyard Cartel / bag - Backyard Cartel / winter gloves - New Balance / beanie - Crooks & Castles

Brak komentarzy