Reklama

2016/12/13

Komono Winston Subs "Silver/White"

O rozwoju Komono pisałem kilka tygodni temu zapowiadając całkiem nową linię okularów korekcyjnych belgijskiej marki. Zegarki to podstawowy asortyment marki i również kolejne miejsce do popisu i rozwoju.

Był już zegarek z jedną wskazówką, który zwał się "The One", były również liczne kolaboracje ze znanymi markami z całego świata jak Happy Socks, nadeszła chwila w której czas dołożyć kolejną wskazówkę sekundnika i dodać do znanej już nazwy Winston drugi człon w postaci słowa "Subs". Zegarek ma bardzo tradycyjny wygląd i kształt, nie znajdziemy tu żadnych fajerwerków w postaci elektroniki i wyświetlaczy, liczy sie tylko i aż wskazówka, a w tym wypadku dwie! To nie pierwszy raz, gdy wchodzę w strefę komfortu jaką daje mi dany producent, tak samo jak często stawiam na inne marki tak również jest w przypadku Komono. Nie mogę narzekać, że któryś zegarek jakoś bardzo mnie zawiódł, a wiem co mówię, bo po raz pierwszy tą markę zaprezentowałem 3 lata temu, i co? Zegarek z tamtego okresu dalej chodzi, cieszy mój wzrok i spełnia moje oczekiwania. 

W tym roku nie zamierzam tworzyć listy prezentów, które połechcą podniebienia tych najbardziej wybrednych, jeśli nie boicie się tradycyjnego "nie dawaj zegarka w prezencie" to postawiłbym na Komono, może nie tego ze zdjęć poniżej, które wykonaliśmy razem z Jakubem, ale być może inny wzór. Na stronie Komono do znalezienia jest szeroka paleta klasycznych zegarków, która powinna spełnić oczekiwania nawet tych, którzy mają problem zawsze coś znaleźć dla siebie, a co dopiero dla bliskiej osoby.


Brak komentarzy