Reklama

2017/02/27

Timberland Flyroam F/L Chukka Black

Gdy miesiąc temu dowiedziałem się z przecieków o nowych sneakersach Timberlanda byłem miło zaskoczony. Pierwsze, co przyszło jednak mi do głowy to myśl o wykorzystaniu dobrej koniunktury przez markę, aby coś ugryźć z pokaźnego tortu jaki serwują nam producenci obuwia. Rzecz jasna to normalna sprawa, produkuje się po to dobra, aby nimi handlować i wypuszczać w świat, budując swój kapitał. 

Korzystając z materiałów reklamowych poczytałem, co nieco o tym modelu. Zastanawiałem się, gdzie będzie miejsce modelu Flyroam, czy to but przejściowy zima-wiosna czy wiosna-lato, czy but jest naprawdę wygodny jak sugerują materiały czy nie? Zamiast filozofować wykonałem testy podczas sesji zdjęciowej oraz tuż po niej spędzając cały dzień w pracy. I co? Po całym dniu mogę powiedzieć rewelacja! But sprawdziłem chodząc po kostce brukowej, betonie, drzewach, po ściółce leśnej szukając miejsca na zdjęcia, po czym wchodząc do ciepłego lokalu na kawę testowałem zmianę temperatur. But dawał kolejno radę, pewna dygresja, buty są fantastyczne do chodzenia w dodatnich temperaturach od powiedzmy +5°C aż w okolice +20°C. Co bardzo ważne noga po całym dniu chodzenia, nie była nadmiernie spocona, a stopy wcale nie bolały. Nie jest to jednak but typowo zimowy.

Flyroam może być ciekawym wyborem dla osoby, która aktywnie nie uczestniczy w zbieraniu butów. Jest to model bardzo uniwersalny, zarazem wygodny i praktyczny. Pomimo sportowego zacięcia, jakim jest zdecydowanie podeszwa, but przejawia charakterystykę buta codziennego dzięki materiałom użytym w cholewce jak skóry i zamsze. Wspominając również o premierowym sneakersie ze sportowym zacięciem ze stajni Timberlanda, nie trudno doszukiwać się podobnych modeli u konkurencji i tu jest pewien haczyk, aby dowiedzieć się jak naprawdę jest musicie odbyć podróż do sklepu i samemu spróbować. 

Za zdjęcia odpowiada Oliwia na której profil na facebooku zapraszam tutaj. Buty do kupienia w markowych lokalach sieci Timberland oraz na sklepie internetowym tutaj
Brak komentarzy