Reklama

2017/03/23

Beaumont Black Silver

Takie sesje jak ta poniższa lubię najbardziej, totalna improwizacja jeśli chodzi o stylówkę i miejsce. Wraz z Jakubem przebyliśmy pieszo kawał drogi, aby złapać kilka dobrych ujęć na których nie znajdą się miejsca dobrze Wam znane. Do tego szczypta słońca, piękna pogoda, no i voilà!

Zaczynając od samej stylówki nie znalazło się w niej nic nowego, co mogłoby Was zaskoczyć, jednak wychodząc z zimowego letargu postawiłem na przypomnienie sobie koloru khaki. Spodnie marki Turbokolor dość długo leżały w mojej szafie, wraz z wiosną przyszła na nie pora, wręcz klasycznie połączyłem spodnie z szarym hoodie od Nike oraz czarną kurtką Element. Nowością, która pojawiła się w mojej stylówce to okulary Komono z serii Opticals. Już pod koniec tamtego roku wspominałem o tym nowym produkcie, teraz przyszedł czas na pokazanie jak "leżą na nosie". Nie bez powodu też się na nim znalazły, niestety z biegiem czasu i pracą przy komputerze mój wzrok potrzebował okularów i traf padł na tą belgijską markę. O tym jak się sprawują będę Was jeszcze informował.

Buty to klasyka gatunku Vans Sk8-Hi w biało-czarnych kolorach.shoes - Vans / chinos - Turbokolor / hoodie - Nike / jacket - Element / glasses - Komono

Brak komentarzy