Reklama

2017/04/09

DIY Air Jordan Clock

Ostatnio coraz więcej czasu poświęcam na przeszukiwanie grup na facebooku w celu zdobywania wiedzy i nie tylko. Kiedyś, gdy zaczynałem blogować tak naprawdę nic wielkiego w sieci nie było, kilka portali zagranicznych dopiero zaczynało na poważnie pisać o streetwarze, a polskie jeszcze nawet nie istniały. Bardzo cieszy mnie to, że wchodząc na grupy mogę spotkać ludzi, którzy myślą podobnie jak ja, żyją podobnie jak i mają milion pomysłów... na minutę jak ja, no i mają czas na ich realizację (przyzna u mnie bywa różnie). 

Jednym z przykładów jest zegarek DIY z butami Air Jordan od Macieja Sobieskiego, Maciek bo tak sobie pozwolę do Ciebie zwrócić zrobił coś za co biję mu ogromne brawa. Oczywiście sam w sobie zegar nie jest w cale nowością, widywałem takie np. na Youtubie, ale jest wykonany naprawdę świetnie, zachwycam się detalami jakie są niezbędne przy takich customach, zobaczcie na połączenie koloru wskazówek z poszczególnymi modelami butów, kolor tarczy jest idealny na tło pod ten custom. Jeszcze raz Macieju, szacunek!

Uwaga: zegar od razu po pokazaniu na jednej z grup poszedł pod "młotek" i został zlicytowany, nie kojarzę dokładnie kwoty za którą poszedł, ale cena dążyła do 200 zł. 
Brak komentarzy