Reklama

2017/07/23

Undegrand Boy

W ostatnich postach wspominałem, że jedne z moich ulubionych denimów zakończyły swój żywot. Na polskim rynku jest kilka marek odzieżowych, które w swojej ofercie mają denimy własnej produkcji i dziś chciałbym przedstawić jak na tym tle wypadają produkty We Peace It Apparel.

W poprzednim poście prezentowałem model Pepper Jeans od We Peace It Apparel, dziś na tapetę lecą kolejne od nich spodnie Acid Wash Denim, których wspólnym mianownikiem jest identyczny krój. Prezentowany dzisiaj model wyróżnia się marmurową teksturą, dziurami oraz wzmocnieniem na kolanach, który nadaje spodniom bardzo ciekawego wyglądu. Denimki są bardzo fajnie wyszyte i co do jakości materiału również nie można mieć zastrzeżeń. Minusem tych spodni jest uboga rozmiarówka, spodnie po zdjęciach oddałem do swojej krawcowej, także w kolejnych sesjach miejmy nadzieję, że zobaczycie różnicę przed i po jak prezentują się spodnie. 

Dzięki temu, że spodnie są w "promce" na stronie marki możecie je kupić za jedyne 99 zł plus usługa krawcowej 15-25 zł i macie mega dobre spodnie w przyjemnej cenie. Jeśli chodzi o resztę, koszulka już wcześniej tutaj przedstawiana marki Backyard Cartel, do tego zegarek i buty adidas Originals. Wszystko to proste połączenie kolorystyczne w celu zachowania spójności, szczególnie, gdy ubrało się spodnie marmurowe, które są bardzo wdzięcznym spodniem, ale nie tak prostym w stylizacji. 

shoes - adidas Originals / denim - We Peace It Apparel / t-shirt - Backyard Cartel / watch - adidas Originals

Brak komentarzy