Reklama

2017/08/23

Timberland Flyroam Wedge Jet Black

Chyba nie da się ukryć, że to lato nas nie rozpieszcza i coraz częściej skłania do myślenia o zbliżającej się jesieni. A wraz z jej przybyciem będzie trzeba pomyśleć o butach. Znam wielu wyznawców dwóch "teorii": pierwsza to taka w której jakoś to będzie i na letniakach przeżyję jesień-zimę, druga to taka w której ludzie stawiają na ciężkie zimowe obuwie. 

A co gdyby tak połączyć te dwie opcje? Flyroam z siateczką, które posiadam z poprzedniego dropa, średnio nadawały się na zimniejsze dni, ale Timberlandy w wersji wedge, gdzie wykonane są z najlepszej jakości skóry mogą dać radę. Oczywiście nie przekonam się dopóki sam tego nie spróbuję, ale z doświadczenia wiem, że jest na to szansa.

Z dziennikarskiego obowiązku muszę powiedzieć, że kolekcja tego modelu bardzo dobrze się rozwija, a w tej edycji pojawiają się trzy warianty: hiker, wspomniane wedge, oxford w skórze licowej i nubuckowej, w wielu wersjach kolorystycznych: od tradycyjnej pszenicy po wersję w głębokiej czerni. Timblerand znany jest ze swoich miodowych "szóstek", ale jeśli już je posiadasz to po co ciągle katować te same buty, jeśli możesz mieć Flyroam? Ten model jest ultra lekki w porównaniu do ciężkiego "pradziadka", do tego posiada sporo innowacji jak podeszwa z systemem piankowym Aerocore oraz sneakersowy wygląd na który lubimy my faceci stawiać w ostatnim czasie. To co bardzo przypadło mi o gustu, a o czym nie wspomina Timberland w swoich reklamach to wzmocnienie pięty, świetnie wygląda ta część buta, która spodoba się nawet ludziom, którzy są 100% wyznawcami biegówek. Zresztą spójrzcie na pierwsze zdjęcie... i samo zabierzcie się do oceniania!

Dostępne w salonach Timberland, Sizeer oraz online na Timberland.pl i e-Sizeer.com


Brak komentarzy