Reklama

2017/11/12

adidas prezentuje stroje na MŚ 2018 w Rosji, są piękne!

Świetnie byłoby rozpocząć tekst od słów "adidas w ostatnich miesiącach nie próżnował..." ale chyba nie do końca tak było. Nowe stroje reprezentacji, których partnerem technicznym jest firma prosto z Bawarii w Niemczech chyba nie miała za bardzo pomysłu na nowe wzory. 

To tyle tytułem wstępu... Moim zdaniem powrót do korzeni i najlepszych strojów, które widywało się na poprzednich wielkich imprezach bezapelacyjnie jest dobrym pomysłem. Najlepiej chyba prezentuje się koszulka Argentyny, który nawiązujące do turnieju Copa Ameria 93', równie dobrze wygląda Hiszpania z powrotem... do 94 roku i MŚ w USA. Na pudle umieściłbym jeszcze Niemcy z retro powrotem do Włoch 90'.  

A Wam, który strój podoba się najbardziej? Chętni już mogą ustawić się w kolejce na stronie adidas.pl , zakupić i dzielnie czekać do czerwca. 


Strona footyheadlines.com zajmująca się stricte strojami piłkarskimi, zaprezentowała grafikę na której prezentuje (na dzień 17 października 2017 roku) którzy producenci będą najczęściej prezentować się na przyszłorocznej imprezie piłkarskiej, zdecydowanie adidas i Nike są najczęściej wybieranym partnerem technicznym z wszystkich marek.  
 
 
 
 
 

Brak komentarzy