Reklama

2017/11/15

Kolejna premiera adidas YEEZY 350 V2, wiem gdzie je dostaniesz!

Informacje o nowym dropie to zawsze dla fanów YEEZY nieprzespane noce. W najbliższą sobotę będziecie mogli kupić jedno z nowych wydań adidas YEEZY Boost 350 V2 "Frozen Yellow", kolejne pojawią się w przeciągu kilku tygodni na przełomie listopada i grudnia (dokładne daty znajdziecie poniżej). 

Buty prosto od Kanye Westa oczywiście będą do kupienia w dwóch formach, pierwsza online, gdzie możecie dropić z pomocą znajomków z forumków, kolegów, rodziny, bliższych i dalszych znajomych i oczywiście jeżeli macie nieco więcej kasy do rozdysponowania to przy pomocy botów. Druga opcja to ustawić się grzecznie w kolejce przed sklepem z zapasem czasu i liczyć na łut szczęścia.

Specjalnie dla Was dowiedziałem się, gdzie na pewno pojawią się trzy najnowsze kolorystyki, wspomniane "Frozen Yellow", "Beluga 2.0" oraz "Blue Tint" będą do kupienia w tych miejscach: ADIDAS FOOTSHOP Chmielna CL20, jeśli pojawią się kolejne to dopiszę je czym prędzej tutaj!

Tak po za tym to "Blue Tint" podobają mi się najbardziej z całej przedstawionej trójki i mocno się nimi jaram. I gdybym miał wydać kilka dobrych stów przed świętami, to bez wahania właśnie postawiłbym na tą kolorystykę.  

Brak komentarzy