Reklama

2017/11/19

Pepper

Dzisiejsza stylówka to już ostatnie podrygi bez szalika i czapki w tym roku. Zdecydowanie temperatura obniżyła się w ostatnich dniach i trzeba będzie korzystać z cieplejszych kurtek, ale zanim to nastąpi czas przedstawić to co ubrałem ostatnio.

Przeszukując kartoniki z butami na jesień/zimę natrafiłem na kompletnie nieużywane Timberlandy. Cityblazer FL Bot to buty na wskroś casulowe, nadają się do bardziej klasycznych stylówek, ale nie omieszkałem spróbować jak to wypadnie z długą czarną parką i spodniami typu "washed" czyli nieco spranymi, przetartymi jeansami z dziurami na kolanach. Buty mają grubą podeszwę także nie powinno być w nich zimno, ale uwaga... gruba skarpeta to raczej mus do nich, ponieważ podeszwa fajnie chroni od chłodu to zagrożeniem może być cholewka, która nie jest wcale gruba. 

Parka należy do jesiennej kolekcji Backayard Cartel, przyjemnie nosiło mi się ją w ostatnich miesiącach, niestety czas się z nią pożegnać aż do wiosny. Sweter Medicinie w szarej tonacji od początku urzekł mnie tym, że nawet pasuje ... do streetwearowych stylówek, czego nie można powiedzieć o 90% tego typu odzieży. Spodnie pochodzą ze sklepu We Peace It Apparel i były już przeze mnie opisywane kilka tygodni temu tutaj

Jeżeli chcieliście zobaczyć jak wypada szary zegarek Komono z serii Lewis wpasowany w stylizacje, to właśnie teraz macie możliwość zobaczyć. Klasyczny szary czasomierz pasuje do wszystkich elementów ubrania i podkreśla no brandowy styl. Bezpośrednie linki dostępne jak zawsze na samym końcu, pod zdjęciami. 


shoes - Timblerand Cityblazer FL Bot / jeans - We Peace It Apparel / sweater - Medicinie / watch - Komono / jacket - Backyard Cartel / glasses - Komono 

Brak komentarzy