Reklama

2018/03/27

Otwarcie TK Maxx w Tychach

To niesamowite jak region w którym mieszkam od urodzenia rozwija się w tak szybkim tempie. Ze wspomnień, które gdzieś krążą w mojej głowie to do 2000 roku, jedynymi miejscami o których wspominano w całym kraju to kopalnie, Śląskie Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski,  czy ogród zoologicznych i oczywiście Spodek. Dziś Śląsk to rozwijających się region , bardzo atrakcyjnych dla wielu zagranicznych marek w tym również odzieżowych. 

Jak policzyłem TK Maxx w Tychach to siódmy lokal na terenie Górnego Śląska po Czeladzi, Bielsku-Białej, Katowicach, Zabrzu, Częstochowie i Dąbrowie-Górniczej, dokładną mapę wszystkich 41 punktów możecie znaleźć tutaj. Mogę z czystym przekonaniem powiedzieć, że TK Maxx polubiło Śląsk, a Śląsk polubił TK Maxx. Dotychczas odwiedzałem sklep znajdujący się w Galerii Katowickiej i byłem nim zachwycony, jednak czas na nowe "rozdanie kart", mieszkając w Tychach, będę bacznie obserwował sytuację w sklepie i szukał produktów w atrakcyjnych cenach, z których TK Maxx słynie. Nie bez powodu kolejka przed tym sklepem w dniu otwarcia była chyba największa, co oznacza, że wzbudzało to największe emocje, a każdy stojący tam przed wejściem miał w planach upolować jakąś perełkę. Przyglądając się asortymentowi doliczyłem się sześciu tematycznych działów, gdzie najbardziej zainteresował mnie dział męski jak na mężczyznę przypadło i drugi dział z wystrojem wnętrza, ponieważ za kilka chwil będziemy na etapie urządzania własnych czterech ścian z moją drugą połówką. A w sklepie zauważyłem ceny sięgające do 60% niższych od regularnych cen w Polsce i na świecie, co pozytywnie nastraja mnie na przyszłość. Przez to zostanie więcej w kieszeni na buty i ubrania. Udogodnieniem o którym nie wiedziałem, ale wspomniano mi przy kasie  to karty upominkowe z bezterminowym okresem ważności. To dobre udogodnienie dla osób, które otrzymają np. taką kartę w prezencie i będą potrzebowały trochę czasu, aby coś upolować dla siebie. 

Cieszy również informacja, że asortyment jest aktualizowany kilka razy w tygodniu, TK Maxx będzie dla mnie dość częstym celem po drodze z pracy do domu, ponieważ jest naprawdę blisko. Do tego powierzchnia jest sporych rozmiarów, co pozwala mieć nadzieję, że nowych produktów będzie do wyboru naprawdę dużo. 


Brak komentarzy